czwartek, 9 lutego 2017

Jeden wielki początek


10.02.2017 piątek


    Przełomowy dzień. może, ponoć, zobaczymy. 

  Blog- blog jest do pisania i wrzucania zdjęć. Nie tylko do zdjęć, do zdjęć jest Instagram Snapchat, i inne. Prawda, ludzie wolą obrazy - szybciej do nich przemawiają niż potok słów. Zgadzam się z tym, sama jestem fotografem i szybciej powie do mnie obraz niż słowa. Słowa są refleksją każdego z nas. A ja chce coś zmienić, siebie, swoje życie i wszystko co potrzebuje zmiany. Drastycznej. Jestem Mart. Nie Marta, tylko Martyna, mam za długie imię dlatego wymyślili skrót.
  Czemu blog? Bo kocham fotografię, pokochałam gotować i wymyślać wszystko związane z jedzeniem, i zaczynam zmieniać swój życie zaczynając od siebie. Od odbudowania siebie, swojej psychiki jak i fizyczności. Blog będzie czymś gdzie będę pokazywać swoją przemianę, swoje przepisy jak i swoje fotografie. Będzie czymś w stylu "lifestyle'u" i mam nadzieje że mi się uda :)
Nie obiecuje, będzie wiele zwątpień, braku ochoty na ćwiczenia, gotowanie etc. Będzie pewnie kryzys w każdym wydaniu, będzie trzaskanie komputera i nie danie rady napisać posta. Ale dam radę przetrwać nawet największy kryzys. :)
Jestem Mart. Właśnie zmieniam swoje życie. Jest 01:09 i dam radę. Muszę. Życie daje dużo lekcji, a ja chcę być obecna na wszystkich nie ważne czy będą dobre czy nie. Chce być pełna doświadczeń i badać wszystko co jest nie odkryte. Oto tworzy się nowa ja.
Życzcie mi powodzenia. 7 komentarzy:

 1. Ja również mam takie podejście, blog to wspaniały krok to zmian. Można tu poznać ciekawych ludzi i przeżyć niezapomniane chwile. Pozdrawiam,buziaki i życzę powodzenia!
  VISSIEN-klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia kochana! Trzymam za Ciebie kciuki <3

  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam za ciebie kciuki xx

  magdawiglusz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post, świetnie napisane!

  Zapraszam również do mnie kochana ;*

  http://loveshinny.pl

  OdpowiedzUsuń